Promocja czytelnictwa PDF Drukuj Email
niedziela, 19 maja 2019 19:25

Akcja pojawiła się w naszej szkole po raz pierwszy, choć to jest już IV jej edycja. Celem jest promocja czytelnictwa. Zgłoszone szkoły brały udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu  w terminie 8-15 maja. Organizator akcji stara się o " bicie rekordu w liczbie osób czytających".

Do bicia rekordu w naszej malutkiej szkole przyczyniły się 92 osoby. Wszyscy czytający starali się wypaść jak najlepiej i zachęcić słuchających do sięgania po książki.

Poprawiony: niedziela, 19 maja 2019 19:36